• Facebook
  • YouTube

Bartosz Gawin

Prezes Właściciel

  • Grey LinkedIn Icon

W 2011 roku otworzyłem swoją pierwszą działalność gospodarczą pod nazwą PPHU Gawipol Bartosz Gawin. 

Gawipol powstał na bazie zakładu stolarskiego prowadzonego przez mojego tatę. Poprzez salon podłóg, który mieści się w naszej siedzibie w Chojnicach, oferujemy kompleksową obsługę prac związanych z montażem oraz odnawianiem podłóg drewnianych. Wyspecjalizowaliśmy się również w odnawianiu parkietów na  halach sportowych. 

Kolejnymi usługami, które wzmocniły naszą pozycję i sprawiły, że staliśmy się solidnym partnerem rozpoznawalnym na rynku, były usługi przygotowania lokali handlowych i biurowych do remontów, oraz polerowanie betonu w garażach, halach, a następnie remonty.

Inwestujemy nieustannie w zakup nowoczesnego parku maszyn i w kadrę zaufanych specjalistów, którzy stanowią siłę Gawipolu.

 Zdobyte doświadczenia w branży budowlanej, biznesie, liczne kontakty sprawiły, że chce zaoferować swoim partnerom biznesowym kompleksowe rozwiązanie w postaci nowej marki  Gawin Building Excellence

 

Marcin Niemczyk

Dyrektor

Regionalny

  • Grey LinkedIn Icon

 Doświadczenie zdobywam już od 2004r. współpracując przez wiele lat z liderem w dziedzinie budownictwa w Europie. Specjalizuję się w prowadzeniu i kontroli jakości projektów budowlanych w Polsce i za granicą. Zajmuję się często projektami trudnymi, z ograniczonym czasem lub budżetem.

 Zarządzałem projektami budownictwa mieszkaniowego: wielopoziomowe bloki mieszkalne, hotele wysokiego standardu (budowa lub renowacje istniejących i pracujących obiektów), kompleksy biurowe i użyteczności publicznej.

Modernizacja galerii handlowej Madison w Gdańsku należy do jednego z  ostatnich projektów przed rozpoczęciem współpracy z Gawin BE.

 

 W swojej karierze otrzymałem wiele nagród doceniających moje wysiłki, m.in. jako Kierownik Budowy, za dostarczenie projektu na czas, utrzymanie bezpieczeństwa na terenie budowy czy za zarządzanie satysfakcją klienta.

Biegle władam językiem angielskim co ułatwia mi profesjonalne kontakty z inwestorami z zagranicy. Cenię jakość wykonanych prac a jakość to... 

Gawin Buliding Excellence

Gracjana Gawin

Kierownik ds. finansowych

  • Grey LinkedIn Icon

Od wielu lat wraz z  mężem budujemy  markę Gawipol, która odnosi sukcesy i rośnie z roku na rok. Kocham to co robię.

Lubię się uczyć i rozwijam się wraz z naszymi markami. Lubię interpretować zjawiska ekonomiczne, społeczne i wyjaśniać relacje między nimi, potrafię stosować prawo gospodarcze i podatkowe i wykorzystuję tę wiedzę do podejmowania decyzji.

Finansista z wykształcenia i zamiłowania, z doświadczeniem zdobytym w ostatnich latach będę teraz wspierać również naszą nową markę Gawin Buliding Excellence

Krystian Gawin

Kierownik

Robót

  • Grey LinkedIn Icon

Prace w firmie Gawipol rozpocząłem w 2014 roku. Dzięki temu, że firma rozwija się na wielu
płaszczyznach, udało mi się poznać i opanować różne technologie. Początkowo specjalizowałem się w
montażu i renowacji podłóg, następnie zdobywałem doświadczenie w różnorodnych modernizacjach
lokali handlowych, biurowych, a także parkingów podziemnych. W swoich działaniach najbardziej cenię
precyzje i dbałość o detale, bo to one stanowią o powodzeniu całego projektu. Współpracując z
zespołem, potrafię jednocześnie nim zarządzać. Ważna jest dla mnie dobra atmosfera w zespole oraz
relacje z kontrahentami. Pasjonuję się w tym, co robię i chętnie przekazuję moją wiedzę i umiejętności
współpracownikom.

Gawin BE, 2019  / www.gawinbe.com

ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz opisów (w całości lub w części) BEZ ZGODY właściciela i administratora strony. 

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością Gawin BE