Nazwa firmy zobowiązuje! - Building Excellence potwierdza nasze poświęcenie w dostarczaniu Klientom najlepszej jakości usług. Building Excellence - sztuka budowania, tworzenia przestrzeni, do której dąży nasz Klient,  jak również sztuka budowania relacji z Klientem i Partnerami. 

Naszym kluczem do sukcesu jest stały, wykwalifikowany i profesjonalny zespół oraz sprzęt najnowszej technologii. 

Współpracujemy również z grupą sprawdzonych, solidnych partnerów, którzy poszerzają nasz zakres usług i gwarantują dostarczenie kompleksowych usług Naszym Klientom.

To co robimy jest naszą pasją, z której czerpiemy radość.

ROZBIÓRKI BUDOWLANE

Posiadamy profesjonalny sprzęt i doświadczoną kadrę do drobnych i ciężkich bezpyłowych rozbiórek budowlanych. specjalizujemy się w przygotowaniu powierzchni handlowych biurowych oraz magazynowych. Wykonujemy zakres prac od demontażu okładzin po maszynowe usuwanie płytek ceramicznych, winylowych i wiele innych. Działamy na terenie całej Polski oraz Niemiec. Stale współpracujemy z galeriami handlowymi i sektorem biurowców wykonując rocznie tysiące m2 profesjonalnych i bezpiecznych rozbiórek.

RENOWACJA POSADZEK BETONOWYCH

POSADZKI ŻYWICZNE

Odnawiamy i impregnujemy posadzki, parkingu, holi pasaże w obiektach komercyjnych i użyteczności publicznej. Od ciężkiego do lekkiego szlifu. Oferujemy również wykonanie oznakowania poziomego oraz wymianę odpływów liniowych w posadzkach. doświadczenie zdobywane od lat owocuje w postaci zadowolonych Inwestorów. Firma Gawin BE wykonuje również posadzki żywiczne, poliuretanowe, epoksydowe i wiele innych

PRACOWNIA STOLARSKA/ MEBLE

Wykonujemy prace stolarskie w każdej postaci w obiektach biurowych i handlowych, recepcje, hole a także obsługujemy sektor klienta indywidualnego 

Wykonujemy meble na zamówienie do obiektów biurowych, restauracji i hoteli.  

PODŁOGI DREWNIANE I WINYLOWE

TARASY KOMPOZYTOWE

CYKLINOWANIE USUWANIE SUBITU

Prowadzimy sprzedaż oraz montaż szerokiej gamy podłóg drewnianych i winylowych. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt i jesteśmy specjalistami w odnowie i cyklinowaniu podłóg w budynkach komercyjnych, użyteczności publicznej, hal sportowych.

Zapraszamy również do zapoznania się z oferta dostawy oraz montażu wysokiej jakości tarasów kompozytowych.

Oferujemy Państwu również bezpieczne i ekologiczne usuwanie subitu, lepiku.

FIT OUT

Wykończenia wnętrz na podstawie założonego projektu. Jako jedna z niewielu firm jesteśmy gotowi wykonać samodzielnie projekt od A do Z własną doświadczona kadrą. pomagamy również w doborze materiałów, zamienników. Firma Gawin BE wykonuje prace duże i małe, skomplikowane i trudne, łatwe i szybkie.

WYLEWKI ANHYDRYTOWE

Posadzka anhydrytowa stała  się alternatywą dla posadzek cementowych "mixokret". Inwestorzy decydują się na wylewkę anhydrytową z uwagi na jej liczne zalety. Główną z nich jest duża bezwładność cieplna, dzięki której posadzka ogrzewa się o  wiele szybciej od cementowej i jest sterowalna. 

W przypadku posadzek cementowych częstym problemem są nierówności posadzki powstałe w wyniku rozkładania suchego materiału ręcznie na kolanach,  Posadzka anhydrytowa to produkt rozlewny samopoziomujący.

Płynna konsystencja sprawia, że wylewka opływa przewody grzejne zwiększając tym samym  ich wydajność cieplną.

 
 
 
 
 
 
  • Facebook
  • YouTube

Gawin BE, 2019  / www.gawinbe.com

ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz opisów (w całości lub w części) BEZ ZGODY właściciela i administratora strony. 

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością Gawin BE